Весільна виїзна церемонія на природу

Буклет А4 2 сгиба.cdrКого з нас не захоплювали голлівудські весілля на березі озера чи в лісі на галявині, коли наречена крокує по доріжці, всипаній пелюстками квітів, волосся розвіває легкий вітерець, а усі гості із захопленням милуються її красою під супровід живої музики? Безперечно це не про наші вітчизняні РАГСи:). Саме тому все більше молодят обирають для себе виїзну церемонію на природі, адже цей день повинен бути наповнений романтикою та ніжністю.

 

Ми допоможемо організувати найвишуканішу та найромантичнішу церемонію розпису, детально пропрацюємо усі деталі від підбору ведучого до оформлення арки. У нашому арсеналі є елегантні білі стільці, які за бажанням можуть бути декоровані у стилістиці та гамі вашого весілля. Ми реалізуємо найунікальніший сценарій вашої церемоній у будь-якому мальовничому куточку нашого краю.

33

44

Талановиті ведучі, музиканти, флористи та декоратори без сумніву без сумніву перетворять ваші мрії в реальність. А жива музика у виконанні струнного квартету чи кавер-бенду тільки підсилить романтику та унікальність церемонії.

Якщо ви плануєте весілля, довірте його нам. Ми маємо всі інгредієнти, щоб зробити ваше весілля досконалим.