Що потрібно знати про весілля в шатрі?

Як виглядає шатро?

IMG_4440Стійка металева конструкція шатра виготовлена за каркасною схемою. Дах та бічні стінки виготовлені з кремової водонепроникної тентової тканини (ПВХ). Це гарантує міцність, захист від вітру та дощу. До шатра за бажанням може вести деревяний настил чи килимова доріжка. Підлога самого шатра є ідеально рівною, виконана з великих деревяних щитів.

Елегантності танцполу надає велкий художній розпис. Великі розміри шатра – 15 на 25 метрів з висотою даху 6 м створять ефект простору та помпезності. Вишукані круглі столи, накриті дорогими скатертинами, зручні та елегантні білі стільці, казкове освітлення ламповими гірляндами, а також грандіозна шифонова драпіровка даху та стін – все це створить унікальну, урочисту атмосферу вашого свята, яке без сумніву залишить найприємніші та вражаючі спогади вам та вашим гостям.

IMG_4436

Місце розташування шатра

Місця для влаштування шатра можуть бути найрізноманітнішими: на березі озера чи річки, в горах на поляні, в парку, саду, чи навіть біля вашого дому. Тепер ви маєте можливість з нашою допомогою організувати свій власний заміський ресторанний комплекс

Скільки гостей може розміститись у шатрі?

Наше весільне шатро площею 375 м2 є першим і поки що єдиним шатром європейського типу на теренах Західної України. Робити весілля у шатрі дуже зручно. Тут просторо, є можливість організувати велике розкішне весілля на 300-350 осіб.

Можна замовляти весілля й на меншу кількість — від 100 осіб. Ми можемо запропонувати вам декілька варіантів розміщення ваших гостей. До ваших послуг окрім стандартних прямокутних столів ми можемо запропонувати розкішні круглі столи на 10-12 осіб.

IMG_4457

Наші весільні координатори допоможуть підібрати найоптимальніший варіант розташування столів для вашого весілля. Детальніше у цій статті (зробити посилання на “Розташування столів”)

Погода

При плануванні весілля в шатрі у вас може виникнути питання: “Якою повинна бути погода на вулиці, щоб зважитися на весілля в шатрі?” Безперечно весілля в шатрі доцільно робити у теплий період року – з квітня по жовтень. У цей період ми можемо запевнити вас у комфортності проведення весілля в шатрі при будь-яких погодних умовах. Стійка металева конструкція шатра, вкритого кремовою тентовою тканиною забезпечить захист та комфорт за будь-якої погоди. При холодних вітрах та зливі бічні стінки шатра щільно закриваються по периметру та зберігають тепло.

IMG_4440

Додатково для обігріву можна встановити обігрівачі. А при 40-градусній спеці, білий дах тенту захищає від сонячних променів, створюючи приємну тінь та прохолоду. Провітрюваність та свіжість забезпечують бічні стінки, які по всьому периметру відкриваються та елегантно драпіруються у банти.

Інфраструктура та деталі

Вкрай рекомендується шукати місце для розміщення тенту там, де вже є мінімальна інфраструктура: нормальна дорога, доступ до електрики, наявність води і хороший туалет. Як варіант можемо надати в оренду біотуалети.

При відсутності можливості підключитися до електрики , необхідну потужність для освітлення, звукового та світлового обладнання, кондиціонування / обігріву на весь час свята можуть забезпечити електрогенератори.

При влаштуванні шатра поблизу водойми у вас може виникнути питання “А як з комахами?” Проте про них ви можете з легкістю забути завдяки таким чудовим винаходам як відлякувальні лампи, та спіралі, які миттєво відганяють небажаних гостей.

Декор та стилістика

Весілля на природі – унікальні, оскільки декорації та оформлення створюються індивідуально для Вас, не обмежуючись рамками приміщення. Класичне біле шатро якнайкраще підходять для польоту фантазії весільного дизайнера. Драпірування тканинами додасть легкості, а квіти – вишуканості торжеству. Тут ви не прямуєте за стилем ресторану в оформленні своєї мрії, а вільно вибираєте будь-яку стилістику і тему вашого свята.

IMG_4445IMG_4459IMG_4884

Кухня

До ваших послуг можемо запропонувати досвідчену команду молодих кухарів та обслуговуючого персоналу. Смачно та вишукано – ось їхній девіз.
Також можемо запропонувати вам новий варіант весільного бенкету – елегантний американський фуршет, який ідеально підходить для вишуканого весілля на природі.