Розташування столів на весіллі, в ресторані, в шатрі

21Розташування столів на весільному банкеті – важливий момент, який впливає на комфорт і загальну атмосферу свята: чи буде вашим гостям зручно пересуватися по залу, чи всі будуть добре бачити розважальну програму і молодят, сидячи за столами, і ін.

При виборі тієї чи іншої розстановки столів важливо врахувати ряд факторів: кількість гостей, розміри і інтер’єр місця для проведення банкету, особливості розважальної програми на весіллі та ін.

Ми можемо запропонувати вам декілька варіантів розміщення ваших гостей. До ваших послуг окрім стандартних прямокутних столів ми можемо запропонувати розкішні круглі столи на 10-12 осіб.

U-подібне розміщення столів

21
U-подібне розміщення столів на весільному банкеті ідеально підійде для невеликого весілля. Танцпол і місце для виступу артистів в цьому випадку можна організувати всередині U-форми.

Розміщення столів в стилі «їдальня»

3023

Таке розміщення ідеально підходить для великих весіль, особливо, якщо потрібно розмістити максимальну кількість людей в маленькому просторі. Вона підходить як для довгого застілля, так і для весільного фуршету. Таким чином у нашому шатрі можуть розміститись до 350 гостей.

Банкет з круглими столами

26 25 27

IMG_4455

Таке розміщення дозволяє зробити велике приміщення більш затишним і гармонійним. За круглими столами слід розміщувати від 10 до 12 осіб, що дозволить гостям спокійно поспілкуватися та насолодитися весільними стравами, не турбуючи один одного.

Т-подібне розміщення столів

 

  • 28

Т-подібне розміщення столів є гарною ідеєю для маленьких весіль, де банкет може бути організований як у вигляді застілля, так і у вигляді весільного фуршету.

П-подібне розміщення столів

29 30

Розміщення столів з ​​танцполом в центрі

32

Дане розміщення столів підійде для весіль з будь-якою кількістю гостей і обширною розважальною програмою.

Розміщення столів квадратами

33 34

Розміщення столів “ялинкою”

36 35

Ми з радістю допоможемо вам обрати найбільш оптимальний варіант розташування столів для вашого весілля. А для того, щоб усім гостям було комфортно і ніхто не бігав перед бенкетом у пошуках кращого місця, ми пропонуємо оформити зручну карту розсадки гостей, яка водночас буде стильним декоративним елементом на весіллі.

IMG_4432